Leśnictwa Leśnictwa

Staniszów

Leśniczy Maciej Staliś - tel. 501 635 042 Podleśniczy Leszek Wirbuł - tel. 501 635 021

ul. Niećki 5/2

58-500 Jelenia Góra

Maciej.Stalis@wroclaw.lasy.gov.pl

Miłków

Leśniczy Piotr Dryło - tel. 501 635 109 Podleśniczy Marek Bartnik - tel. 501 635 038

Miłków 174a

58-535 Miłków

Piotr.Drylo@wroclaw.lasy.gov.pl

Podgórzyn

Leśniczy Jerzy Cecerski - tel. 510 052 159 Podleśniczy Mateusz Andrejczuk - tel. 501 635 067

ul. Żołnierska 15/1

58-562 Podgórzyn

Jerzy.Cecerski@wroclaw.lasy.gov.pl

Karpacz

Leśniczy Jakub Raj - tel. 605 837 949 Podleśniczy Jan Lorko - tel. 601 375 004

ul. Chopina 12

58-540 Karpacz

Jakub.Raj@wroclaw.lasy.gov.pl

Borowice

Leśniczy Sylwester Sieczka - tel. 510 052 161 Podleśniczy

ul. Komuny Paryskiej 7/2

58-540 Karpacz

Sylwester.Sieczka@wroclaw.lasy.gov.pl

Przesieka

Leśniczy Damian Sołtysiak - tel. 510 052 163 Podleśniczy Piotr Gąsiorowski - tel. 501 167 640

ul. Bronisława Czecha 12

58-570 Jelenia Góra

Damian.Soltysiak@wroclaw.lasy.gov.pl

Maciejowa

Leśniczy Roman Matyga - tel. 510 052 164 Podleśniczy Maciej Kulik - tel. 501 635 066

ul. Niećki 5/1

58-500 Jelenia Góra

Roman.Matyga@wroclaw.lasy.gov.pl

Janowice

Leśniczy Artur Szymański - tel. 510 052 157 Podleśniczy Paweł Majewski - tel. 510 052 166

ul. Zamkowa 16

58-520 Janowice Wielkie

Artur.Szymanski@wroclaw.lasy.gov.pl

Karpniki

Leśniczy Adam Bencal - tel. 501 634 987 Podleśniczy Marta Kulpa - tel. 510 052 162

ul. Janowicka 2

58-533 Mysłakowice

Adam.Bencal@wroclaw.lasy.gov.pl

Strużnica

Leśniczy Klaudiusz Kuruc - tel. 510 052 167 Podleśniczy Marek Wróbel -tel. 727 400 040

ul. Kopernika 8a

58-520 Janowice Wielkie

Klaudiusz.Kuruc@wroclaw.lasy.gov.pl

Gruszków

Leśniczy Michał Kulik - tel. 501 635 043 Podleśniczy Oskar Nowak - tel. 501 635 082

ul. Leśna 4a

58-530 Kowary

Michal.Kulik@wroclaw.lasy.gov.pl

Bukowa

Leśniczy Tomasz Ambroziak - tel. 510 052 169 Podleśniczy Radosław Marszałek - tel. 501 635 074

ul. Bukowa 16

58-530 Kowary

Tomasz.Ambroziak@wroclaw.lasy.gov.pl

Jedlinki

Leśniczy Grzegorz Porębski - tel. 510 052 170 Podleśniczy Grzegorz Marcinik - tel. 512 190 947

ul. Matejki 50/1

58-530 Kowary

Grzegorz.Porebski@wroclaw.lasy.gov.pl

Przełęcz

Leśniczy Łukasz Szewczyk - tel. 510 052 171 Podleśniczy

ul. Leśna 4a

58-530 Kowary

Lukasz.Szewczyk@wroclaw.lasy.gov.pl